Татуаж

Татуаж - це вид косметичного макіяжу, який виконується за допомогою спеціальних інструментів та фарб на основі природних компонентів. Його головна мета - додати виразності та виправити недоліки вигляду обличчя або тіла, чи підкреслити риси обличчя.

Що таке перманентний макіяж? Загалом кажучи – це татуювання. За допомогою татуажу можна скорегувати форму, густоту та колір брів.

Що таке пудрове напилення брів? Пудрове напилення брів – це така особлива техніка, за допомогою якої можна підкреслити ваші особливості зовнішності так і підправити недоліки. Татуаж в техніці пудрового напилення надає натуральний вигляд бровам. Пігмент фарби вноситься в верхній шар шкіри точками і візуально виглядає, як легка димка. Така техніка татуажу не навантажує погляд, а навпаки робить його більш м'яким та впевненим, адже брови – це 80 процентів обличчя.

Чи болюча така процедура? Багато клієнтів не наважуються робити пудрове напилення винятково тільки через цю причину. Моя відповідь: ця процедура безболісна, в деяких випадках не застосовується анестезія. Але якщо у вас великий страх болю, то тоді можна знеболити цю зону. Багато клієнтів стверджують, що відчуття під час процедури схожі на висмикування брів, або відчувають вібрацію від машинки, а більша кількість клієнтів взагалі сплять.

Скільки будуть триматися такі брови? Моя відповідь: 1 – 3 роки. Все залежить від типу шкіри. Наприклад: на молодій шкірі ефект тримається менше внаслідок прискореного обміну речовин. А вже на літній шкірі татуаж буде триматися набагато довше. Жирна шкіра – це найскладніша зона для татуажу, оскільки пігмент виходить швидше із підшкірним жиром. Також має значення імунітет людини, тому що організм захищає себе від сторонніх речовин і чим краще імунітет у людини, тим краще він буде захищати його.

Чи обов'язково робити корекцію пудрових брів? Швидше за все я рекомендую робити корекцію, бо первинна процедура пудрового напилення не дасть вам чіткої інформації про те, як себе поведе пігмент під шкірою і який колір виб'ється більше, а який менше. Просто за допомогою корекції можна підкорегувати форму, або колір брів, оскільки після 1 – 1,5 місяця колір пігменту може вибитись на 50 – 60 процентів. 

Важливо знати! Який у вас буде кінцевий результат після загоєння пудрового напилення залежить не тільки від майстра, але на 50 процентів віт того, як кліент буде доглядати за бровами після процедури. Суворо дотримуйтесь всіх рекомендацій спеціаліста. 

Етапи роботи

  • Підготовка шкіри. Знежирюємо шкіру дезінфікуючими засобами із застосуванням ватних дисків.
  • Корекція брів та аналіз шкіри для майбутньої процедури. Видаляються зайві волоски і надається акуратна форма вашим рідним бровам. 
  • Вимальовування ескізу для татуажу. Спеціальним олівцем, або пастою для розмітки ескізу намічується точна форма брів. Спеціальною лінійкою, або циркулем Леонардо виміряється паралельність ліній і пропорцій обличчя.
  • Анестезія. За бажанням клієнта можна провести знеболювання спеціальною анастезією на основі крему (узгоджується з клієнтом). Якщо у клієнтки є алергічна реакція на лідокаїн, заміняємо його на інший препарат без лідокаїну.
  • Вибір відтінку пігменту. Пропоную правильний відтінок пігменту для пудрового напилення. Індивідуально підбираю, або міксую кольори, щоб отримати необхідний колір для татуажу.
  • Напилення пігментом брів. Використовую апарат зі стерильною насадкою, яка розкривається при клієнті. Легкими рухами заповнюю пігментом верхні шари шкіри через мікроскопічні проколи точками. Заповнюю весь простір між волосками пігментом.
  • Завершення напилення. Закріплюю вже готовий татуаж спеціальним антисептичним і загоювальним засобом.


Ціни на татуаж брів

В подарунок корекція брів.

Татуаж брів в техніці пудрового напилення Перманентний макіяж брів виконується в техніці пудрового напилення + корекція брів. 1200 грн (комплекс)
Татуаж брів (корекція) Корекція перманентного макіяжу брів (моєї роботи). Через 1-1,5 місяця. 600 грн (послуга)
Татуаж брів корекція (іншого майстра) Татуаж брів корекція (іншого майстра). Обов’язково попередньо присилайте фото ваших брів. 1200 грн (послуга)
Татуаж брів (виправлення старого татуажа). Татуаж брів (виправлення старого татуажа). Виправляю форму та колір, або поновлюю існуючий татуаж. Фото скидуємо заздалегідь. 1200 грн (послуга)

Стерильність

До початку процедури стерилізується вся поверхня робочої зони, використовується одноразовий бар'єрний захист на машинку для перманенту, всі допоміжні елементи обтягуються плівкою, використовуються одноразові нітрилові рукавички, капси та одноразові картриджі (ігли) із захисною мембраною (відкриваються при клієнті).

Ретельність.

Ретельно відмальовую ескіз брів, для того, щоб татуаж виглядав ідеально рівним і візуально натуральним. Пропрацьовую кожну зону точковим напиленням. Якщо потрібно, то роблю ще один прохід машинкою поки кінцевий результат мене задовольнить.

Комфорт.

Процедура відбувається в затишній студії в центрі Франківська. Зручна кушетка та м'який плед. Для комфортного проведення татуажу використовую знеболювальні засоби, які абсолютно вбирають чутливість до процедури та робить її абсолютно безболісною.

Економія.

За допомогою перманентного татуажу брів в техніці пудрового напилення ви не витрачаєте свій час та кошти на косметику. Перманентного макіяжу брів звільняє вас від потреби щодня доглядати за ними. Вам більше не потрібно буде витрачати час для того, щоб намалювати правильну форму брів перед виходом з дому. Якщо у вас нерівна форма брів та не рівномірний колір, або проріджені брови, перманентний макіяж може покращити їх форму та структуру, щоб вони виглядали більш виразними та доглянутими.

Відгуки

Тільки реальні відгуки з посиланням на джерело. Мої клієнти діляться своїми враженнями на тих сайтах, де я не можу щось видалити чи підкорегувати. Усі оцінки приведено до п'ятибальної системи.

Середня оцінка:  5

Ґрунтується на відгуках: 25