Манікюр (чистка)

Роблю комбінований манікюр. Поєдную класичний (обрізний) та апаратний манікюр. Потім покриваю гель-лаком, дотримуючись правильної технології. Праймер ➠ база ➠ акрилова пудра ➠ другий шар бази ➠ 2 шари кольорового гель-лаку ➠ топ. На кожному етапі сушимо в UV лампі.

Ще багато століть тому манікюр та доглянуті руки – це була ознака статусу у суспільстві. Хоч і пройшло багато років, але всеодно людина з доглянутими руками та нігтями краще сприймається, та з такою людиною приємніше мати справу. Ще з самого народження дитини підстригають нігтики та зволожують шкіру.

Декому достатньо просто підстригти нігті та підпилити їх, але є багато видів манікюру, наприклад, обрізний, який ще називають класичним; комбінований із застосуванням машинки з насадками; китайський, який робиться в основному із застосуванням ароматичних олій, апельсинової палички, бафів та пилочок і так далі.

Всі ці речі зрозумулі і давно застосовуються майстрами манікюру. Та що робити, коли у вас близько розташовані судини, сильно пересихає шкіра і тріскається до крові після роботи чи городу страшно на свої нігті і руки дивитись. В таких випадках похід до спеціаліста з манікюру — це необхідність.

Я віддаю перевагу комбінованому манікюру, який підходить абсолютно для різної складності рук та нігтів. В такому манікюрі використовую не тільки насадки, але і щипці для кутикули або ножички.

Етапи роботи

  1. В теплу воду з рідким милом занурюємо руки і тримаємо 5-10 хвилин.
  2. Потім руки клієнта просушуються рушником, або серветкою.
  3. Наношу пом’якшувач для кутикули по всій поверхні шкіри навкруги нігтя.
  4. Прибираю щипчиками узгоджену з клієнтом довжину і надаю форму нігтям.
  5. Далі підтягую лопаткою, або апельсиновою паличкою налипшу на ніготь кутикулу.
  6. Наступний етап — це видалення кутикули насадками й інструментом.
  7. Шліфую ніготь м’яким бафом та шкіру навколо нігтя силіконовою насадкою.
  8. Змиваємо пом’якшувач та пил від нігтів.
  9. Завершальний етап — це масаж рук (15 хвилин) із застосуванням ароматичних олій.

Манікюр виконую дуже ретельно та берусь за будь-яку складність рук і нігтів. Часто після манікюру клієнточці хочеться додати кольору нігтям або прикрасити якимось цікавим малюнком. Для цього виконується гель-покриття. Використовую у своїй роботі тільки якісні та густі за консистенцією матеріали. Надаю гарної форми нігтям та укріплюю, вирівнюю нігтьову пластину. Надаю консультації з догляду за шкірою рук.

Принципи роботи

Стерильність

Для мене чистота та стерильність інструмента це окремий “пунктик”. Перед кожним клієнтом проводиться вологе прибирання приміщення, інструмент замочується в дезінфікуючій рідині (Бланідас Актив), потім кладеться в крафт-пакеті до сухожару. Розкриваю крафт-пакет з індикатором відповідного кольору тільки за присутності клієнта. У процесі роботи періодично обробляю за допомогою АХД робочу поверхню, руки клієнта та свої. Використовую одноразові розхідники.

Якість

Якісний манікюр із покриттям неможливо зробити за 1 годину. Деякі майстри пропускають важливі процеси, щоб зробити швидше. Я приділяю клієнту щонайменше 2 години, а повний комплекс зазвичай займає 3 години. Таким чином з’являється можливість зробити манікюр без болю, травм та крові. У моєму асортименті завжди є щонайменше 40 кольорів перевірених гель-лаків із густою консистенцією. Товщину покриття роблю помірну, щоб зменшити навантаження на нігтьову пластину і запобігти утворенню сколів під великим шаром гель-лаку.

Комфорт

У салонах краси зазвичай багато людей, шуму, метушні. У моїй приватній студії у центрі міста ви зможете спокійно розслабитись, невимушено поспілкуватися, випити запашної кави. Я працюю з вами тет-а-тет без сторонніх людей. Влітку працює кондиціонер, взимку обігрівач підтримує комфортну температуру. Прямо під вікном студії знаходиться зупинка громадського транспорту, а через дорогу та у дворі — парковка. Навіть якщо ви не живете в центрі, то у вас з’явиться додатковий привід прогулятися Стометрівкою або біля Ратуші.

Консультації

Окрім стандартного комплексу процедур, я надаю консультації на всіх етапах роботи. Не завжди клієнт має конкретне уявлення про те, що він хоче побачити на своїх руках. Тому перед початком роботи я завжди пропоную варіанти, виходячи з уподобань клієнта, стилю одягу, форми та довжини нігтьової пластини. Якщо є якась інфекція на нігтях, то я одразу повідомлю про це і пораджу, до кого звернутися. У такому разі я не беруся за роботу. Після сеансу обов’язково порекомендую, як доглядати нігті та шкіру рук, враховуючи індивідуальні особливості.

Ціни

Ціни на манікюр

Манікюр комплекс Манікюр комбінований + покриття гель-лаком + укріплення акриловою пудрою + зняття гель-лаку в подарунок 500 грн (комплекс)
Манікюр жіночий комбінований Застосовується апарат з насадками для обробки нігтів та кутикули + обрізка кутикули за допомогою щипчиків, манікюрних ножиць і пилок + ванночка + пом’якшувач кутикули 200 грн (послуга)
Манікюр Європейський Кутикула видаляється за допомогою спеціального ремувера. 200 грн (послуга)
Укріплення нігтів Акрилова пудра + cover base 100 грн (послуга)
Манікюр чоловічий комбінований Апарат + обрізка кутикули (щипчики + ножиці + пилки) + ванночка + пом’якшувач кутикули 250 грн (послуга)
Манікюр без зняття Манікюр комбінований + покриття гель-лаком 400 грн (комплекс)
Зняття гель-лаку Зняття за допомогою насадки гель-покриття 50 грн (послуга)
Зняття нарощених нігтів Зняття товстого шару гель-лаку 100 грн (послуга)

Ціни на покриття гель-лаком і дизайн

Покриття гель-лаком Однотонне покриття гель-лаком 200 грн (послуга)
Покриття звичайним лаком Покриття нігтів звичайним лаком 50 грн (послуга)
Покриття матовим топом Покриття гель-топом із матовим ефектом 80 грн (послуга)
Френч класичний Френч білим гель-лаком 20 грн (1 палець)
Френч класичний комплекс Френч білим гель-лаком на всіх пальцях 150 грн (усі пальці)
Дизайн нігтів 3D гель Покриття спеціальною гель-фарбою з ефектом об'єму 30 грн (1 палець)
Дизайн нігтів павутинка Дизайн гель-фарбою хаотичними тонкими лініями 30 грн (1 ніготь)
Дизайн нігтів фольгою, поталь Нанесення декоративної фольги на гель-покриття 30 грн (1 ніготь)
Дизайн нігтів слайдерами Дизайн зі спеціальними наліпками для нігтів 30 грн (1 ніготь)
Дизайн нігтів блискітками Нанесення на гель-покриття блискіток різної форми та розміру 30 грн (1 ніготь)
Дизайн нігтів втиркою Спеціальний порошок із дзеркальним ефектом втирається спонжем у гель-покриття. 30 грн (1 ніготь)
Малюнок художній Індивідуальний малюнок різної складності від руки на нігтях за попередньою домовленістю. 20 грн (1 ніготь)
Камінці хамелеони Оформлення нігтів скляними камінцями різної форми і кольору 30 грн (1 камінець)

Відгуки

Тільки реальні відгуки з посиланням на джерело. Мої клієнти діляться своїми враженнями на тих сайтах, де я не можу щось видалити чи підкорегувати. Усі оцінки приведено до п'ятибальної системи.

Середня оцінка:  5

Ґрунтується на відгуках: 25