Брови

Відновлюю природну форму брів. Гарно нафарбовані брови протримаються від двух тижнів до одного місяця. За допомогою правильної архітектури брів підкреслюю ваш зовнішній вигляд. Взагалі корекція та фарбування брів – це чудова можливість не витрачати свій час на підфарбування тінями, або олівцем кожен день.

Відновлюю природну форму брів. Виправляю занадто перещипані брови різної складності. У своїй роботі використовую тільки професійні фарби та інструменти, по бажанню клієнта наношу знеболюючу пінку. Працюю як з жіночими, чоловічими так і з підлітковими бровами. Спеціальною лінійкою, або циркулем Леонардо та олівцем, чи пастою для ескізів відмічаю всі точки та з'єдную їх. Таким чином створюється правильна форма брів. Розробляю ескіз разом із клієнтом.

Хорошо накрашенные брови продержатся от двух недель до одного месяца. С помощью правильной архитектуры бровей подчеркиваю ваш внешний вид, цвет глаз. Это визуально делает лицо более выразительным. По окончании процедуры закрепляю волоски бровей специальным воском. Вообще коррекция и покраска бровей – это отличная возможность не тратить свое время на подкраску бровей тенями или карандашом каждый день. Если вам хочется, чтобы такой эффект продержался дольше, вам нужно сделать татуаж пудровых бровей. Он продержится от 1-3 лет.

Ламінування брів

До складу рідин для ламінування входить кератин, який зміцнює і живить кожен волосок, вітаміни та амінокислоти. Закріплюється результат органовою олією. Максимальне зміцнення та зволоження, надаємо природний вигин віям та бровам. Засіб для ламінування створює блиск та додає сили і об'єму вашим війкам та бровам. Кожен волосок отримує вітамінний коктейль із поживних речовин, що спричиняє до зміцнення та росту волосків. Ламінування вам дає змогу не витрачати час на фарбування декоративною косметикою. Вії будуть виглядати виразними та густими, тому на час ламінування можна забути про туш та іншу косметику. Фарба довго зберігає насичений колір. Ламінування захищає від негативного впливу механічних та інших зовнішніх факторів. Особливо в період активного  сонця, пряме сонячне проміння та солона морська вода не зіпсує вам відпочинок та перебування на сонці. Ламінування зберігає свої властивості на волосках до 2 місяців.

Татуаж брів в техніці пудрового напилення.

Що таке перманентний макіяж? Загалом (кажучи) – це татуювання. За допомогою татуажу можна скоректувати форму, густоту та колір брів. 

Що таке пудрове напилення брів? Пудрове напилення брів – це така особлива техніка, за допомогою якої можна підкреслити ваші особливості зовнішності так і підправити недоліки. Татуаж в техніці пудрового напилення надає натуральний вигляд бровам. Пігмент фарби вноситься в верхній шар шкіри точками і візуально виглядає, як легка димка. Така техніка татуажу не навантажує погляд, а навпаки робить його більш м'яким та впевненим, адже брови – це 80 процентів обличчя. 

Чи болюча така процедура? Багато клієнтів не наважуються робити пудрове напилення винятково тільки через цю причину. Моя відповідь: Ця процедура безболісна, в деяких випадках не застосовується анестезія. Але якщо у вас великий страх болю, то тоді можна знеболити цю зону. Багато клієнтів стверджують, що відчуття під час процедури схожі на висмикування брів, або відчувають вібрацію від машинки, а більша кількість клієнтів взагалі сплять.

 Скільки будуть триматися такі брови? Моя відповідь: 1,5 – 3 роки. Все залежить від типу шкіри. Наприклад: на молодій шкірі ефект тримається менше, із-за прискореного обміну речовин. А вже на віковій шкірі татуаж буде триматися набагато довше. Жирна шкіра – це найскладніша зона для татуажу, оскільки пігмент виходить швидше із підшкірним жиром. Також має значення імунітет людини, тому що організм захищає себе від сторонніх речовин і чим краще імунітет у людини, тим краще він буде захищати його. 

Чи обов'язково робити корекцію пудрових брів? Швидше всього я рекомендую робити корекцію, бо первинна процедура пудрового напилення не дасть вам чіткої інформації про те, як себе поведе пігмент під шкірою і який колір виб'ється більше, а який менше. Просто за допомогою корекції можна підкоректувати форму, або колір брів, оскільки після 1 – 1,5 місяця колір пігменту може вибитись на 50 – 60 процентів.

 Важливо знати! Який у вас буде кінцевий результат після заживлення пудрового напилення залежить не тільки від майстра, але на 50 процентів і від вас. Строго дотримуйтесь всіх рекомендацій спеціаліста. Від того, як ви будете дотримуватись інструкцій залежить кінцевий результат пудрових брів.

Принципи роботи

Стерильність

Для мене чистота та стерильність інструмента це окремий “пунктик”. Перед кожним клієнтом проводиться вологе прибирання приміщення, інструмент замочується в дезінфікуючій рідині (Бланідас Актив), потім кладеться в крафт-пакеті до сухожару. Розкриваю крафт-пакет з індикатором відповідного кольору тільки за присутності клієнта. У процесі роботи періодично обробляю за допомогою АХД робочу поверхню, руки клієнта та свої. Використовую одноразові розхідники.

Якість

Використовую тільки якісні матеріали - на цьому не економлю. Всі фарби та лаки високопігментовані та гіпоалергенні. Усі маніпуляції виконую дуже ретельно, не пропускаючи жодних важливих процесів. Тому виходить, що кожному клієнту я приділяю більше часу, ніж того потребує стандартна процедура. При виконанні різних маніпуляцій не травмую вашу шкіру та психіку.

Комфорт

У салонах краси зазвичай багато людей, шуму, метушні. У моїй приватній студії у центрі міста ви зможете спокійно розслабитись, невимушено поспілкуватися, випити запашної кави. Я працюю з вами тет-а-тет без сторонніх людей. Влітку працює кондиціонер, взимку обігрівач підтримує комфортну температуру. Прямо під вікном студії знаходиться зупинка громадського транспорту, а через дорогу та у дворі — парковка. Навіть якщо ви не живете в центрі, то у вас з’явиться додатковий привід прогулятися Стометрівкою або біля Ратуші.

Консультації

Окрім стандартного комплексу процедур, я надаю консультації на всіх етапах роботи. Не завжди клієнт має конкретне уявлення про те, що він хоче побачити. Тому перед початком роботи я завжди пропоную варіанти, виходячи з уподобань клієнта, стилю одягу та індивідуальних особливостей зовнішності. Певною мірою результат роботи майстра залежить від самого клієнта, тому потрібно дотримуватись всіх рекомендацій, як перед процедурою так і після неї. До своєї роботи ставлюсь відповідально, тому не буду виконувати процедуру, якщо у вас є протипоказання по здоров'ю, або якась інфекція, але пораджу до кого можна звернутися.

Ціни на брови

Корекція брів Створення архітектури брів за допомогою пінцетів 100 грн (послуга)
Фарбування брів фарбою Процедура виконується за допомогою професійної фарби 100 грн (послуга)
Ламінування брів Довготривала укладка і відновлення + корекція 350 грн (комплекс)
Татуаж брів в техніці пудрового напилення Перманентний макіяж брів виконується в техніці пудрового напилення + корекція брів. 1200 грн (комплекс)
Фарбування брів хною Процедура виконується із застосуванням хни. 100 грн (послуга)
Корекція брів (чоловіча) Прибираю зайві волоски, трошки проріджую, за необхідності скорочую довжини, зберігаючи прородню чоловічу форму. 200 грн (послуга)
Корекція брів (підліткова) Корекція та моделювання брів пінцетом. 100 грн (послуга)

Відгуки

Тільки реальні відгуки з посиланням на джерело. Мої клієнти діляться своїми враженнями на тих сайтах, де я не можу щось видалити чи підкорегувати. Усі оцінки приведено до п'ятибальної системи.

Середня оцінка:  5

Ґрунтується на відгуках: 25