Частная студия красоты Анны Нестеренко

Обрезной плюс аппаратный маникюр. Педикюр с помощью биогелевого пилинга. Покрытие качественным гель-лаком. Татуаж бровей. Коррекция, окрашивание и ламинирование бровей. Окрашивание и ламинирование ресниц.

Послуги та Ціни

Принципи роботи

Стерильність

Для мене чистота та стерильність інструмента це окремий “пунктик”. Перед кожним клієнтом проводиться вологе прибирання приміщення, інструмент замочується в дезінфікуючій рідині (Бланідас Актив), потім кладеться в крафт-пакеті до сухожару. Розкриваю крафт-пакет з індикатором відповідного кольору тільки за присутності клієнта. У процесі роботи періодично обробляю за допомогою АХД робочу поверхню, руки клієнта та свої. Використовую одноразові розхідники.

Якість

Використовую тільки якісні матеріали - на цьому не економлю. Всі фарби та лаки високопігментовані та гіпоалергенні. Усі маніпуляції виконую дуже ретельно, не пропускаючи жодних важливих процесів. Тому виходить, що кожному клієнту я приділяю більше часу, ніж того потребує стандартна процедура. При виконанні різних маніпуляцій не травмую вашу шкіру та психіку.

Комфорт

У салонах краси зазвичай багато людей, шуму, метушні. У моїй приватній студії у центрі міста ви зможете спокійно розслабитись, невимушено поспілкуватися, випити запашної кави. Я працюю з вами тет-а-тет без сторонніх людей. Влітку працює кондиціонер, взимку обігрівач підтримує комфортну температуру. Прямо під вікном студії знаходиться зупинка громадського транспорту, а через дорогу та у дворі — парковка. Навіть якщо ви не живете в центрі, то у вас з’явиться додатковий привід прогулятися Стометрівкою або біля Ратуші.

Консультації

Окрім стандартного комплексу процедур, я надаю консультації на всіх етапах роботи. Не завжди клієнт має конкретне уявлення про те, що він хоче побачити. Тому перед початком роботи я завжди пропоную варіанти, виходячи з уподобань клієнта, стилю одягу та індивідуальних особливостей зовнішності. Певною мірою результат роботи майстра залежить від самого клієнта, тому потрібно дотримуватись всіх рекомендацій, як перед процедурою так і після неї. До своєї роботи ставлюсь відповідально, тому не буду виконувати процедуру, якщо у вас є протипоказання по здоров'ю, або якась інфекція, але пораджу до кого можна звернутися.

Портфоліо

Пропоную вам свої послуги: Комбінований манікюр фрезером і інструментами з покриттям гель-лаком, педикюр з застосуванням фрезеру з насадками, пилок і фруктової кислоти. 

Видаляю врощенні нігті, натоптиші ітп. Працюю з різною складністю рук і ніг. Спеціалізуюсь на гігієнічному чоловічому педикюру, підлітковому та жіночому. 

Також виконую корекцію і фарбування брів і вій професійною фарбою, або хною. Для клієнтів, які бажають, щоб був довготривалий ефект, ніби легкої димки на бровах, я пропоную татуаж брів в техніці пудрового напилення. 

Для бажаючих самовиражатися, або підкреслити історію, важливу подію в родині я пропоную татуювання. 

В роботі використовую тільки одноразові розхідники: нітрилові рукавички, бахіли, шапочки, картриджі-голки, професійні гіпоалергенні пігменти тощо. Вся робоча поверхня стерилізується і обробляється дезінфікувальними рідинами. 

Якщо ви побоюєтесь приходити на процедури із-за того, що вам буде боляче, не бійтесь. Використовую знеболювальні засоби, які не викликають алергічну реакцію. Зазвичай на моїх процедурах клієнти сплять на затишній кушетці, або педикюрному кріслі. 

З кожним клієнтом працюю індивідуально, ретельно виконую свою роботу. Завжди намагаюсь розслабити клієнта спа-процедурами, зі мною ви можете поговорити про наболівше, або поділитись радісними новинами, адже в наш нелегкий час це дуже необхідно. 

Приходьте до мене на процедури! Завжди рада вас бачити в своїй студії краси Анни Нестеренко. Від себе обіцяю, що з моєї студії ви вийдете ще більш перевтіленою і впевненою.

Відгуки

Только реальные отзывы со ссылкой на источник. Мои клиенты делятся впечатлениями на тех сайтах, где я не могоу что-то удалить или подкорректировать. Все оценки приведены к пятибальной системе.

Средняя оценка:  5

Основано на отзывах: 25